BPW, E-Fed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian Powerfull Wrestling
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
MichelleFlawless
Admin
MichelleFlawless


Брой мнения : 57
Join date : 20.08.2010

4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitimeНед Авг 22, 2010 6:09 am

1. Mr. Kennedy
2. CM Punk
Начало: 21:00ч.
Върнете се в началото Go down
https://bulgarianpowerfullwr.bulgarianforum.net
Geor4
BPW World Heavyweight Champion
Geor4


Брой мнения : 36
Join date : 22.08.2010
Age : 30
Местожителство : В -.-

4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitimeПон Авг 23, 2010 12:07 pm

KENEDYYYYYY!


-----------------------------------------------
I turn up the trouble till it gets real loud
I feel so much better that way
Im Gonna Mess with your mind, cause I know that I can
See how much I can mess with today yeah

Im Gonna rock gonna roll gonna go toe to toe
Drop it like its hot and im outta control yeah
Step a little closer, close to my fire
Trouble's my drug, takes me higher and higher
Turn up the music, light up the crowd...
-----------------------------------------------
4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  61l41hx
О боже това е Мр.Кенеди.Той минава с нервен поглед покрай публиката и свойте руго ефекти.Той върви бавно и спокойно по-рампата и се запътва право към ринга все още с нервен поглед поглежда към Announcer-a и му казва да се маха от ринга веднага.След което протяга своята ръка на горе и започва да говори:
4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  4vezfyt
-Now I will ask for attention.From Green Bay, Wisconsin i height 6 ft 2 in and weight 243 lb my name is MRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR KENEDYYYYYYYYY.
Кенеди се качва на една сглобка и отново казва:
-KENEDYYYYYYYYYYYYY
Върнете се в началото Go down
~SeS Messiah

~SeS Messiah


Брой мнения : 15
Join date : 22.08.2010

4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitimeПон Авг 23, 2010 12:38 pm

C...M... PuuuuuuuNkkkk!
Върнете се в началото Go down
Layla'Flawless
BPW Women's Champion
Layla'Flawless


Брой мнения : 79
Join date : 22.08.2010

4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitimeПон Авг 23, 2010 12:42 pm

Начало!!!
Върнете се в началото Go down
Geor4
BPW World Heavyweight Champion
Geor4


Брой мнения : 36
Join date : 22.08.2010
Age : 30
Местожителство : В -.-

4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitimeПон Авг 23, 2010 12:51 pm

Мачът започва двамата се гледат и се въртят около ринга.Кенеди прави бърза атака на Пънк и го притиска в единия ъгъл на ринга след това го засилва и го поваля с Dropkick.Кенеди изправя Пънк и започва да забива ъперкъти в главата на Пънк с които тои се приближава до въжетата и отнася такъв песник с които отива право на пода.Кенеди излиза извън ринга хваща Пънк за главата и я забива в металните стълби които са около ринга.След това го връща на ринга качва се на оптегача тръгва да прави своя финишър но Пънк е в началото на свойте сили и бута въжето и Кенеди пада на пода.Пънк го изправя и започва да забива свойте комбота след което забива на своя опонент удар право в лицето и започва да забива ритници в тила му.Изправя Кенеди опит за GTS но Кенеди бърка в очите съдята не вижда защото е зад тях Кенеди блъска Пънк той докосва въжетата Кенеди се засилва към него и двамата се озовават извън ринга и на пода.Кенеди изправя Пънк вдига го и му прави POwer Bomb на стъблите.Пънк започва да се гърчи на пода а Кенеди с усмивка влиза в ринга.Започва да загрява и какво ще стане сега???
Ето че Пънк успява да влезне в ринга и да се завърне в мача си започва да забива чопове на Кенеди след това го засилва и му забива Enzeguri Kick.Кенеди пада по-средата на тепиха а Пънк слага ръка на тялото му дали това ще е краят на мача .1..2.. НЕ Кенеди се повдига преди 3.Мисля че този мач някои ден ще влезне в историята на тази федерация.И двамата искат едно единствено нещо а тоест СВЕТОВНАТА ТИТЛА.Кенеди се изправя бързо Пънк е с гръб към него Кенеди го хваща и това е Inverted Suplex.Туш по-средата на тепиха....
Върнете се в началото Go down
Layla'Flawless
BPW Women's Champion
Layla'Flawless


Брой мнения : 79
Join date : 22.08.2010

4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitimeПон Авг 23, 2010 12:56 pm

Kik out
Върнете се в началото Go down
~SeS Messiah

~SeS Messiah


Брой мнения : 15
Join date : 22.08.2010

4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitimeПон Авг 23, 2010 1:06 pm

Cover..
Върнете се в началото Go down
Layla'Flawless
BPW Women's Champion
Layla'Flawless


Брой мнения : 79
Join date : 22.08.2010

4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitimeВто Авг 24, 2010 3:36 am

Kick out
Върнете се в началото Go down
Geor4
BPW World Heavyweight Champion
Geor4


Брой мнения : 36
Join date : 22.08.2010
Age : 30
Местожителство : В -.-

4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitimeВто Авг 24, 2010 3:42 am

Мачът все още продължава тези двамата на ринга се спукват от бой а публиката полудява залата ще се пръсне от виковете на публиката.Кенеди се изправя след побоя от страна на Пънк и го атакува с бесни и яростни юмруци в гърба му така го поваля до земята и започва да му забива крака си в главата.Кенеди го поглежда с поглед все едно казващ "Там ти е мястото куче долно"Кенеди го хваща за кратуната и започва отново да му забива удари.Той го приклещва в ъгъла хваща го за ендата ръка и започва да я обработва Пънк вика от болка но неможе да достигне въжетата Кенеди го блъска в оптегача и го влачи до средата на ринга и почва да осилва болката с всяка изминала секунда.Публиката започва да ръкопляска все повече.Те нехаресват много и двамата но за сега техния любимец е Кенеди той си връща надмощието в този мач.Вдига своя опонент и му прави страхотно ДДТ Пънк направо остана без глава.Кенеди изправя опонента си засилва го и двамата си забива саблен удар.Те лежат по-средата на тепиха публиката започва да чантва а съдята почва да брой 1.....2.....3.....4...5... См Пънк се изправя от страната на въжетата Кенеди също се изправя Пънк се насочва към Кенеди но той го блъска в ъгъла той пада и Кенеди му забива с цялата си мощ FaceWash:
4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  2cgkdid
Коментатор:Това е Пънк е без глава Very Happy.Шегувам се този мач ще остане в историята.Кенеди хваща Пънк за крака и го влачи до средата на тепиха опит за туш но Пънк се повдига и успява да се спаси.Златото е заложено всеки иска да изпита какво е да си световен шампион.Кенеди се качва на най-горното въже скача и забива лакътя си в главата на своя опонент.След това опитва туш но той се повдига.Кенеди вече се ядосва изправя Пънк засилва го опитва да го събори със саблен удар но го подминава Пънк изкарва късмет удря го в корема това ще бъде ли GTS?ПОЧАКАЙ!ПОЧАКАЙ! Кенеди контрира бързо и ядосано и прави Mic Check.Нека го видим отново:
4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Mrkenkennedycompleteshouu4
Кенеди опитва туш 1..2...3??? Дали Мр.Кенеди ще изпита чуството да е световен шампион?
Върнете се в началото Go down
Layla'Flawless
BPW Women's Champion
Layla'Flawless


Брой мнения : 79
Join date : 22.08.2010

4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitimeВто Авг 24, 2010 3:44 am

Нее Пънк си сло0жи кракът на най-долното въже..Мача продължава..
Върнете се в началото Go down
~SeS Messiah

~SeS Messiah


Брой мнения : 15
Join date : 22.08.2010

4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitimeВто Авг 24, 2010 4:41 am

И това е Pepsi Plunge и cover...
Върнете се в началото Go down
Layla'Flawless
BPW Women's Champion
Layla'Flawless


Брой мнения : 79
Join date : 22.08.2010

4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitimeВто Авг 24, 2010 4:42 am

Kick out
Върнете се в началото Go down
Geor4
BPW World Heavyweight Champion
Geor4


Брой мнения : 36
Join date : 22.08.2010
Age : 30
Местожителство : В -.-

4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitimeВто Авг 24, 2010 4:46 am

Невероятно но факт този мач все още продължава Кенеди се изправя след този Pepsi Plunge.И бърка в очите на Пънк след това прави бързо на Пънк Mic Check туш по-средата на ринга!
Върнете се в началото Go down
Layla'Flawless
BPW Women's Champion
Layla'Flawless


Брой мнения : 79
Join date : 22.08.2010

4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitimeВто Авг 24, 2010 4:52 am

The And..And New BPW World Heavyweight Champion Mr. Kennedy
Върнете се в началото Go down
Geor4
BPW World Heavyweight Champion
Geor4


Брой мнения : 36
Join date : 22.08.2010
Age : 30
Местожителство : В -.-

4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitimeВто Авг 24, 2010 4:56 am

Това е...Това беше краят.Кенеди взима титлата от ръцете на съдята и я вдига гордо над главата си след което се спуска един микрофон и той започва да говори:
-Така така ясно е че Пънк ще иска реванш но аз ще го победя отново и отново.И аз ще съм най-добрия световен шампион на всички времена защото аз съм МРРРРРРРРРРРРРРРРРР КЕНЕДИИИИИИИИИИИИИИ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk    4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
4. ME; BPW World Heavyweight Championship Mr. Kennedy vs CM Punk
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1.Cm Punk vs BPW WHC Mr. Kennedy - non title match
» BPW Divas Championship:Angelina Love vs Ashley Massaro
» BPW WHC Mr. Kennedy Segment
» CM Punk & John Cena Segment
» John Cena vs Cm Punk vs Christian

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BPW, E-Fed :: Кошче :: Изминали мачове от Extreme Night-
Идете на: