BPW, E-Fed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian Powerfull Wrestling
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ME:John Cena vs Christian

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Layla'Flawless
BPW Women's Champion
Layla'Flawless


Брой мнения : 79
Join date : 22.08.2010

ME:John Cena vs Christian Empty
ПисанеЗаглавие: ME:John Cena vs Christian   ME:John Cena vs Christian I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 12:07 am

1.Cena
2.Christian
Start:20:45
Върнете се в началото Go down
BlueStahli

BlueStahli


Брой мнения : 37
Join date : 22.08.2010
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

ME:John Cena vs Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:John Cena vs Christian   ME:John Cena vs Christian I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 11:56 am


Ето го и него ! Captain Charisma Christian след като получи добрата новина в началото на шоуто сега излиза на тепиха,за да премери сили с Chaingang Soldier John Cena !
Върнете се в началото Go down
extreme_v

extreme_v


Брой мнения : 9
Join date : 22.08.2010
Age : 31

ME:John Cena vs Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:John Cena vs Christian   ME:John Cena vs Christian I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 12:51 pm

Чува се и музиката на Джон Сина!Той излиза забавя се за около 5 секунди на рампата,прави поздрава за войниците в Ирак,както и за всички негови фенове,и се затичва към ринга.След като се качва на ринга прави позата с ръцете(хлр),целува дог-тага си и хвърля блузата си в публиката.Шампиона на народа е готов за бой,както винаги
Върнете се в началото Go down
Layla'Flawless
BPW Women's Champion
Layla'Flawless


Брой мнения : 79
Join date : 22.08.2010

ME:John Cena vs Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:John Cena vs Christian   ME:John Cena vs Christian I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 12:52 pm

Начало...
Върнете се в началото Go down
BlueStahli

BlueStahli


Брой мнения : 37
Join date : 22.08.2010
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

ME:John Cena vs Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:John Cena vs Christian   ME:John Cena vs Christian I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 1:11 pm

Мача започва и двамата започват да си разменят удари.Сина надделява и запраща Крисчън към въжетата той се отласква от тях и поваля Сина с Dropkick ! Сина е на тепиха,а Крисчън се покатерва на второто въже.Скача от там и това е Missile Dropkick за Chaingang Soldier.Крисчън се изправя и започва да рита Сина,който лежи на тепиха и се опитва да се предпази,но по-опитният Крисчън не пропуска с ритниците в главата.Крисчън изправя Джон Сина и опитва Vertical Suplex,но Сина контрира и забожда Fisherman Suplex на Крисчън.Джон Сина се приготвя за Five Knuckle Shuffle.На път е да разбие носа на Крисчън,но той се отдръпва и Сина забива ръката си в ринга.Сина се държи за ръката,а Captain Charisma го поваля технично и заключва Sharpshooter !
ME:John Cena vs Christian 2mcehd3
Сина се опитва да се освободи,но Крисчън го държи здраво посредата на ринга.Сина започва да се бори и след 10-тина болезнени секунди успява да достигне до най-долното въже,но точно когато го докосва Крисчън отново го издъпрва посредата на ринга и отново заключва Sharpshooter.Сина започва да се бори и успява да контрира захвата и това е Small Package за Крисчън..1...2....kick out ! Крисчън и Сина се изправят и отново са лице в лице и си разменят удари,но Крисчън бърка незабелязано в очите на Сина и това е DDT.Крисчън взима надмощие в мача и се качва на третото въже на път е да полети,но Сина се свестява прекалено бързо и изненадва Крисчън.Сина се качва на третото въже и опитва Superflex,но Крисчън забожда лакътя си в слепоочието хваща го за главата и това е Tornado DDT !
ME:John Cena vs Christian Rs8va8
Крисчън бързо приковава крака посредата на тепиха.....1...2.....3..... Крисчън спечели ! Но я вижте това Сина е сложил крака си на най-долното въже и мача продължава.Рефера се опитва да каже на Крисчън,но той се радва на "победата".Докато съдията казва какво всъщност е станало Сина се свестява и дебне Крисчън в гръб.Крисчън се обръща и Сина го поваля със страховит Clothesline.Сина се качва на третото въже и изглежда,че ще опита Leg Axe Drop от третото въже.Сина скача,но The Instant Classic в последният момент се отдръпва и Сина се сгромолясва на тепиха.Крисчън не губи време и изправя Сина и това е Impaler DDT !
ME:John Cena vs Christian Im5eep
The Canadian Rage приковава крака на Джон Сина посредата на ринга...1...2... ?
Върнете се в началото Go down
Layla'Flawless
BPW Women's Champion
Layla'Flawless


Брой мнения : 79
Join date : 22.08.2010

ME:John Cena vs Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:John Cena vs Christian   ME:John Cena vs Christian I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 1:12 pm

OMG!!!KICK OUT...
Върнете се в началото Go down
extreme_v

extreme_v


Брой мнения : 9
Join date : 22.08.2010
Age : 31

ME:John Cena vs Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:John Cena vs Christian   ME:John Cena vs Christian I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 1:17 pm

Джон и Крисчън се приближават един към друг,гледайки се право в очите.Феновете в залата са адски раздвоени.Половината викат "Давай,Сина",а другите "Давай,Капитан Харизма".Напрежението нараства,Джон прави "Не можеш да ме видиш"(номера с ръката,не самата хватка) на Крисчън,но той го прекъсва със силен юмрук в главата.Джон е повален на земята,поемайки поредица от ритници в главата,краката и гърба.Крисчън прави опит за туш.....1 и Джон се повдигна.Крисчън го повдига,засилва го към сглобките,след което се затичва към него,искайки да го удари,но Джон реагира на време.Крисчън удря главата си в сглобката,обръща се и Джон го събаря със саблен удар.Прави опит за туш 1,2 и Крисчън се повдига.Джон изправя Крисчън,засилва го към въжетата,Крисчън заляга на земята,Джон го прескача,след това Крисчън се изправя,този път пък Джон го прескача рита в корема Крисчън и му прави Throwback.Опит за туш 1,2 и повдигане.Джон отново изправя Крисчън,засилва го към въжетата,рита го отново в корема,прави опит за суплекс,но Крисчън контрира и рита Джон в главата.Джон е повален от удара,Крисчън се качва на сглобката изчаквайки Джон да стане,той пляска с ръце наелектрезирвайки феновете си.Джон едвам става на краката си и Крисчън скача върху него.Опит за туш 1,2....но Джон се хваща за въжетата.Крисчън обезумял от това,че не може да надвие Джон,го изправя,хвърля го извън ринга и започва да го налага като умопобъркан.Блъска го в кола,в масата,дори и в една от стълбите.Мислейки си,че Джон е изтощен и не би имал сили да се повдигне го качва на ринга,и прави поредният си опит за туш.1,2 и....Джон отново се повдига.
Върнете се в началото Go down
BlueStahli

BlueStahli


Брой мнения : 37
Join date : 22.08.2010
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

ME:John Cena vs Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:John Cena vs Christian   ME:John Cena vs Christian I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 1:29 pm

Мача продължава.Крисчън изправя Джон Сина и опитва Vertical Suplex,но Сина контрира и това е Fisherman Suplex за Captain Charisma.Крисчън се изправя,но Сина го поваля с Shoulder Block и сега се приготвя за Five Knuckle Shuffle.Отласква се от въжетата и това е Five Knuckle Shuffle за Крисчън.Сина разби носа на рижавият канадец.Джон приковава..1...2...3....и Сина печели ?! Нее крака на Крисчън е на най-долното въже.Сина започва да се радва,че е победил Captain Charisma и не чува рефера,който се опитва да му обясни какво всъщност се е случило.Крисчън издебва Сина в гръб и това е Edge'O Matic ?! Крисчън използва хода на брат си Edge !
ME:John Cena vs Christian 2wqtj77
..1...2....kick out ! Сина се размина на косъм от загубата.Крисчън се изправя изнервен и се покатерва на третото въже и скача.Това е Diving Headbutt,но Сина се отмества и The Instant Classic забива главата си в тепиха.Главата на Крисчън отскочи от ринга.Сина се изправя и започва да дебне Крисчън изглежда,че ще го довърши с Attitude Adjustment.Крисчън се изправя с помощ от въжетата и Сина се втурва към него,но Крисчън хитро излиза извън ринга,за да си поеме глътка въздух.Сина обаче не е на това мнение и тръгва след Крисчън.Captain Charisma хитро спъва Сина и той забива главата си в пода.Крисчън го изправя и го засилва към металните стълби и Джон се размазва в тях.Крисчън се качва на ринга и съдията започва отброяване...1....2....3....4....5....6...и Джон се изправя на краката си.Крисчън се засилва към единият от ъглите скача и това е Springboard Bodypress !
ME:John Cena vs Christian 9qfuok
Още един невероятен ход от страна на Christian Cage.Двамата мъже лежат извън ринга,а съдията започва отброяване..1....2....3...4....5...6...и Крисчън се качва на ринга...7...8...9...и Сина се шмугва на ринга отново на косъм от поражението.Крисчън се засилва към Джон Сина,но той се отдръпва и Крисчън забива главата си в металният кол.Джон Сина дебне Крисчън за Attitude Adjustment.Сина сграбчва Крисчън и го качва на раменете си ! На път е да го забие,но Крисчън започва да се съпротивлява и забива лакътя си в слепоочието на Сина и той го пуска.Крисчън бързо взима надмощие в мача след като размазва тялото на Сина с Inverted DDT !
ME:John Cena vs Christian Avq2pu
Captain Charisma приковава...1...2...повдигане ! Наистина невероятен и феноменален мач.Крисчън се изправя на крака и се качва на второто въже.Сина се посъвзема и се изправя.Крисчън полита и това ще е Missile Dropkick,но Джон Сина контрира и това е Powerbomb за Крисчън.Сина се приготвя за Attitude Adjustment отново.Крисчън се обръща и Сина се опитва да го качи на раменете си,но Крисчън забива крак в корема на Сина и това е Killswitch !
ME:John Cena vs Christian 6yfuk4
Крисчън приковава безжизненото тяло на Chaingang Soldier посредата на ринга...1....2.. ?
Върнете се в началото Go down
extreme_v

extreme_v


Брой мнения : 9
Join date : 22.08.2010
Age : 31

ME:John Cena vs Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:John Cena vs Christian   ME:John Cena vs Christian I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 1:34 pm

Но Джон се повдига.Публиката е в шок.Залата буквално ще изригне.Двамата кечисти уморени до болка с последни сили си раздават юмруци.Крисчън надделява над Джон,засилва се от въжетата за саблен удар,но Джон контрира,събаря го на земята и заключва СТФ.
Върнете се в началото Go down
Layla'Flawless
BPW Women's Champion
Layla'Flawless


Брой мнения : 79
Join date : 22.08.2010

ME:John Cena vs Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:John Cena vs Christian   ME:John Cena vs Christian I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 1:39 pm

Крисчън се добира до въжетата..
Върнете се в началото Go down
BlueStahli

BlueStahli


Брой мнения : 37
Join date : 22.08.2010
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

ME:John Cena vs Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:John Cena vs Christian   ME:John Cena vs Christian I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 1:47 pm

Крисчън съумя да се измъкне от захвата на Сина.Джон го издърпва посредата на ринга и опитва да заключи STF отново,но Крисчън контрира и това е Low Blow за Сина.Рефера не забеляза нищо.Сина пада на тепиха гърчейки се.А The Instant Classic се изправя бързо и си почива докато изчаква Сина да се изправи.Сина се изправя,а Крисчън се засилва към сглобката.Springboard-ва и това е Sunset Flip
ME:John Cena vs Christian 30wv79z
...1....2.....kick out ! Крисчън се изправя почти моментално.Засилва се към въжетата и се отласква от тях и това е Baseball Slide право в лицето на Chaingang Soldier.Крисчън приковава...1...2....повдигане ! Крисчън не може да повярва,че не успя да грабне победата.The Instant Classic изправя Джон и опитва Snap Suplex,но Сина контрира и забива на свой ред Snap Suplex.Крисчън се гърчи от болка посредата на тепиха,а Сина го изправя и опитва Attitude Adjustment,но Крисчън съумява да се измъкне от захвата.Крисчън забива крак в корема последван от DDT.Captain Charisma се изправя бавно и се покатерва на третото въже.Скача от там и това е Diving Headbutt !
ME:John Cena vs Christian Rc8ufp
Крисчън буквално премаза Сина в този мач след толкова много impact moves ! Крисчън приковава посредата на ринга....1...2....повдигане ! Крисчън не може да повярва,че не успя отново да вземе победата и изнервен изправя Сина и опитва Killswitch,но Сина контрира като запраща Крисчън към сглобката той се удря в ъгъла със страшна сила.Сина тръгва да бяга срещу Крисчън изглежда,че ще му забоде Turnbuckle Lariat,но....
ME:John Cena vs Christian 2qkmt0w
OMG !!! Поредният трик от страна на Крисчън.Крисчън забожда Bulldog на Сина и той се просва посредата на тепиха.Крисчън приковава...1....2....но Сина слага крака си на най-долното въже.Крисчън изнервен издърпва Сина посредата на ринга и отново приковава....1....2...повдигане ! Джон Сина се бори до последно смело за победата,но краят на мача идва.Крисчън се приготвя за Killswitch ! Сина се изправя и Крисчън го хваща и това ще е Killswitch,но Сина контрира и вдига The Canadian Rage на раменете си и това ще е Attitude Adjustment.Джон Сина хвърля Крисчън от раменете си,но той се приземява на крака невредим ?! Крисчън се обръща и забива крак в корема на Сина последван от Killswitch !
ME:John Cena vs Christian 6yfuk4
Captain Charisma приковава посредата на тепиха...1....2.... ?
Върнете се в началото Go down
Layla'Flawless
BPW Women's Champion
Layla'Flawless


Брой мнения : 79
Join date : 22.08.2010

ME:John Cena vs Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:John Cena vs Christian   ME:John Cena vs Christian I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 1:48 pm

THE END
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME:John Cena vs Christian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:John Cena vs Christian   ME:John Cena vs Christian I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ME:John Cena vs Christian
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» John Cena vs Cm Punk vs Christian
» CM Punk & John Cena Segment
» Randy Orton vs Shawn Michaels vs John Cena - For BPW Title
» 2. Bulgarian Powerfull Wrestling Championchip - Randy Orton vs John Cena
» Christian vs BPW WHC Mr. Kennedy - For Title

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BPW, E-Fed :: Кошче :: Изминали мачове от Extreme Night-
Идете на: