BPW, E-Fed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian Powerfull Wrestling
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Opening show

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Layla'Flawless
BPW Women's Champion
Layla'Flawless


Брой мнения : 79
Join date : 22.08.2010

Opening show Empty
ПисанеЗаглавие: Opening show   Opening show I_icon_minitimeНед Авг 29, 2010 6:21 am

Шоуто ще отворят Women's Champion Layla and Christian..
Начало:20:00
Върнете се в началото Go down
Layla'Flawless
BPW Women's Champion
Layla'Flawless


Брой мнения : 79
Join date : 22.08.2010

Opening show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show   Opening show I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 11:33 am

*БуМ*БуМ*БуМ*
Вие сте с второто издание на Extreme Night ..

Моля посрешнете главната мениджърка на шоуто както ѝ шампионка при жените-ЛЕЙЛАА...

You're not enough for me. (Oh no no)
Just another man in love with me. (Just another man, ooh)
Gotta open up your eyes and see. (hey hey, Oh well)
You're not enough for me. (oh no)

Opening show Laylaentrancezf5
Ии на ринга излиза шампионката Лейла Ел..
Тя върви надменно по рампата като не обръща внимание на освикванията на публикатА..
Сега се качва на ринга и прави таунта си..
Opening show Laylatg5

Лейла взема микрофон и почва да говори:
-Така така..Колко0то0 и да не ме понасяте ще ме търпитее,не само че съм шампионка,но и главен мениджър на шоуто..
Миналата седмица ме нападнахаа двете префърцунени "куклички" Велвет Скай и Анджелина Лов...Благо0даря на Ашли за помощта .. Тази вечер тя ще се бие срещу Анджелина .. Такаа миналият път по0молих господин Капитан Харизма да излезе за да му съобщя една но0винаа,но него го нямашее ...Сега доколкото знам е тук и ще го помоля за последен път да си докара задникаа до тукк...
Върнете се в началото Go down
BlueStahli

BlueStahli


Брой мнения : 37
Join date : 22.08.2010
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

Opening show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show   Opening show I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 11:35 am


Ето го и него ! Captain Charisma Christian ! За първи път в историята на BPW.
Върнете се в началото Go down
Layla'Flawless
BPW Women's Champion
Layla'Flawless


Брой мнения : 79
Join date : 22.08.2010

Opening show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show   Opening show I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 11:42 am

Лейла го поглежда и започва да говори:
-Да най-накрая се появи..Така да говорим по същество..Това което исках да ти съобщя е, че на предстоящия турнир-Есенен Сблъсък ти ще се биеш за титлата в тежка категория срещу Мистър Кенедии...
Публиката пощурява...
Върнете се в началото Go down
BlueStahli

BlueStahli


Брой мнения : 37
Join date : 22.08.2010
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

Opening show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show   Opening show I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 11:51 am

Christian се усмихва егоистично и взима микрофона от ръцете на ГМ и започва да говори: "Да всички,видяхме какво се случи...ВСИЧКИ видяхме какво се случи.Кенеди взе титлата в тежка категория.Всъщност това е нещо доста просто и маловажно.Christian Cage The Instant Classic може да не е най-силният,най-бързият или най-добрият,но винаги се бия ! Затова аз няма просто да стоя тук и да говоря празни приказки.Когато дойде моето време,а то със сигурност ще дойде....аз ще победя Кенеди и ще взема титлата,която ми принадлежи в момента в който взех писалката и подписах договора с BWP ! Кенеди ще трябва да положиш много НАИСТИНА МНОГО усилия,за да успееш да победиш The Instant Classic Christian Cage в мача ни на предстоящето PPV на BWP на,което ще се нуждая от 3 секунди,за да спечеля титлата в тежка категория. 'Cuz thats how I roll !" Крисчън подава микрофона на Лейла и музиката му гръмва в залата.
Върнете се в началото Go down
Layla'Flawless
BPW Women's Champion
Layla'Flawless


Брой мнения : 79
Join date : 22.08.2010

Opening show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show   Opening show I_icon_minitimeПон Авг 30, 2010 12:00 pm

Лейла взема микрофона и казва:
-Хахх явно си до0волен?!? Е мили ми Крисчън тази вечер имаш мач срещу Сина..Успех..
Лейла минава покрай нег,а той я по оглежда ...Тя слиза от ринга ..В началото на рампата се спира и казва тази вечер да очакват изненада...След това Лейла си отива в офиса...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Opening show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show   Opening show I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Opening show
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening show
» Michelle McCool Interview about last show..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BPW, E-Fed :: Кошче :: Изминали мачове от Extreme Night-
Идете на: