BPW, E-Fed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian Powerfull Wrestling
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 CM Punk & John Cena Segment

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
MichelleFlawless
Admin
MichelleFlawless


Брой мнения : 57
Join date : 20.08.2010

CM Punk & John Cena Segment Empty
ПисанеЗаглавие: CM Punk & John Cena Segment   CM Punk & John Cena Segment I_icon_minitimeВто Авг 24, 2010 4:28 am

CM Punk & John Cena Segment
Върнете се в началото Go down
https://bulgarianpowerfullwr.bulgarianforum.net
extreme_v

extreme_v


Брой мнения : 9
Join date : 22.08.2010
Age : 31

CM Punk & John Cena Segment Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CM Punk & John Cena Segment   CM Punk & John Cena Segment I_icon_minitimeЧет Авг 26, 2010 11:06 am

Ето го и Джош Майкълс,който както винаги задава глупавите си въпроси свързани с предстоящите събития.Very Happy

Джош:Дами и Господа, в момента при мен е човека,който по-късно тази вечер ще се бие срещу "Капитан Харизма" Крисчън и "Стрейд Едж" лидера СМ Пънк.

Джон:Хей,Джош.Какво става?

Джош:Джон,исках да те попитам какво мислиш за предстоящият мач по-късно тази вечер?

Джон:Ами какво мога да мисля,освен,че това ще бъде един от най-трудните мачове в кариерата ми.Но знаеш,че аз съм човек,който никога не се предава,без значение дали ще се бие с косматко или с жълтурко(публиката умира от смях).Добре,де,добре.Трябва да си призная,че тези двама кечисти са едни от най-добрите и се радвам,че ще се бия с кечисти от тяхното ниво.Уважавам и двамата,но искам да им кажа,че това няма да ме спре да покажа за пореден път на всички защо съм шампиона на народа.

Върнете се в началото Go down
 
CM Punk & John Cena Segment
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» John Cena vs Cm Punk vs Christian
» ME:John Cena vs Christian
» Randy Orton vs Shawn Michaels vs John Cena - For BPW Title
» 2. Bulgarian Powerfull Wrestling Championchip - Randy Orton vs John Cena
» Velvet Sky and Angelina Love Segment

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BPW, E-Fed :: Изминали мачове от SmackDown-
Идете на: